X
نام :
نظر


اخبار داغ

بیانیه حزب کارگزاران سازندگی استان کرمانشاه در خصوص اقدامات تروریستی تهران

به نام خدا

اقدام تروریستان سیه دل در آنچه روز هفدهم خرداد در تهران به وقوع پیوست، بیش از هرچیز ترس و زبونی آنان را در مقابل اقتدار ایران به نمایش گذاشته و مهر تاییدی بر

 اقدامات انساندوستانه و صلح طلبانه کشور عزیزمان در راستای مقابله با گسترش تروریسم بود.

سیاستهای جنگ افروزانه آمریکا و خودباختگی برخی از سران ممالک منطقه در مقابل آن نه تنها نمی تواند صلح و آرامش را به خاورمیانه بازگرداند بلکه روز به روز آتش تفرقه و ستیز را در این حوزه مهم ،شعله ورتر می کند.

دشمنان این کشور بزرگ و شیر پرور بدانند که در مقابله با دشمنان همه به مانند کوهی استوار ایستاده ایم و تروریست های بی هویت و حامیان بی شرم آنها نمیتوانند در این بنیان مرصوص رخنه ایجاد کنند و اصلاح طلب و اصولگرا در مقابله با دشمنان ایران یک لشگر واحد هستند. 

حزب کارگزاران سازندگی استان کرمانشاه ضمن محکومیت این اقدام ضد بشری تروریست های تکفیری داعش و حامیان آنان وتقدیر از واکنش به موقع نیروهای امنیتی،نظامی و انتظامی، امیدواریم مردم شریف ایران که حس عمیق عشق به میهن و نظام مقدس جمهوری اسلامی را در دل دارند، در کنار مسوولان دلسوز دولت ،با اتحاد و یکدلی راه را بر تکرار چنین رخدادهایی بسته و نعمت گرانقدر امنیت را برای این کشور عزیز و مردم پاک سرشتش پاسداری کنند.

همچنین مراتب تسلیت و احترام خود را به خانواده های داغدار این رخداد تاسف برانگیز تقدیم کرده از خداوند بزرگ علو درجات را برای شهیدان واقعه تهران خواستاریم.

شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی استان کرمانشاه

نظر شما چیست ؟

نام :
نظر :