X
نام :
نظر


اخبار داغ

بیانیه حزب کارگزاران سازندگی استان کرمانشاه در خصوص عملکرد دولت تدبیر و امید در استان

بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام به پیشگاه مردم شرافتمند و فهیم استان کرمانشاه
شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی شاخه استان کرمانشاه با حضور قریب به اتفاق اعضای اصلی شورای مرکزی تشکیل جلسه داد و پیرامون موضوعات مختلف کشور و استان به بحث و بررسی و تبادل نظر پرداخت.یکی از موارد مطروحه در این جلسه ارزیابی پیامدهای عملکرد دولت تدبیر و امید در استان ، بویژه مجموعه مدیریت کلان استان بود.
شورای مرکزی حزب علیرغم تصدیق کاستی ها و مشکلات موجود در  استان، از روند کلی حرکت مدیریت کلان استان ارزیابی مثبت دارد.از این روی  حزب کارگزاران سازندگی ضمن تاکید و پایبندی بر انجام رسالت نظارتی خود با تحلیل دقیق اوضاع و رصد کردن تخصصی عملکرد مدیریت استان ،  از استاندار محترم میخواهد با بکارگیری همه سرمایه های مادی و معنوی منطقه با درایت و قاطعیت در مسیر برنامه های عقلانی و مدبرانه دولت آقای روحانی حرکت کند.
مجموعه شورای مرکزی حزب معتقدند که حل مشکلات مردم با تدبیر دقیق تر و همه جانبه مدیریت کلان استان از یک طرف و حمایت و مشارکت همه طیف های سیاسی و بویژه مردم عزیز کرمانشاه امکان پذیر است.

امید است بدور از تنش و هیاهو و با پرهیز از رفتارهای غیرمسولانه فضای مناسبی را برای بهرمندی مردم از تلاش های دولت تدبیر و امید فراهم سازیم.
والسلام

 

نظر شما چیست ؟

نام :
نظر :