X
نام :
نظر


اخبار داغ

بیانیه حزب کارگزاران سازندگی شاخه اسلام آباد غرب ؛ به مناسبت شروع به کار دولت دوازدهم

به نام خدا

 

مردم فهیم اسلام آباد غرب بر اساس وظیفه خطیر احزاب مبنی بر نظارت بر عملکرد مسئولین برای تحقق شعارهای انتخاباتی دولت بدین وسیله حداقل خواسته های شما مردم شرافتمند از مسئولین را به شرح زیر به خدمت اعلام میدارد که انتظار میرود در کمترین بازده زمانی توسط مسئولان عملیاتی گردد.

1-  در نظام جمهوری اسلامی ایران دولت ها حاصل اراده ی مردم می باشند و دولتمردان باید تمام تلاش خود را به انجام برسانند تا وعده های انتخاباتی بخوبی تحقق پیدا کند .

2-  زمان مهمترین عاملی است که مسئولین باید آن را مدیریت نمایند تا بطور تمام و کمال از آن برای خدمتگزاری مردم استفاده نمایند و بدانند مشکلات و محرومیت ها فرصتی برای آزمون و خطا برجا نگذاشته است.

3-  مردم نواندیش و خوشفکر اسلام آباد غرب که در راه تحکیم نظام جمهوری اسلامی خون دل ها خورده اند و هزینه های گران قیمتی پرداخت

نمود ه اند انتظار دارند مدیران ارشد  استانی و شهرستان با برنامه های جامعT راه را برای کاهش مشکلات این مردم فهیم باز نمایند.

4-  حمایت جدی و مستمر از قطب کشاورزی شهرستان و پیگیری مطالبات کشاورزان و رونق تولید در حوزه کشاورزی بعنوان یکی از درآمدهای مولد و پایدار شهرستان.

5-  از آنجا که ریشه ناهنجاری های اجتماعی در بیکاری خانواده ها می باشد امید است مدیران تدبیری  بیندیشند تا از طریق حداقل ها و آموزش و بازار یابی میزان درآمد عامه مردم تغییر مثبت بنماید.

6-  توسعه فضاهای ورزشی و شناسایی استعدادهای علمی و ورزشی شهرستان و برنامه ریزی برای ارتقاء جایگاه آنان.

7-  استفاده از مدیران توانمندی که با دلسوزی تمام و برنامه ریزی دقیق با برنامه های دولت تدبیر و امید همراه و همگام می باشند و در رفع موانع و مشکلات مردم از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

8-  حمایت و تقویت صنعتگران و کارآفرینان و دعوت از سرمایه گزاران جهت رونق تولید و اشتغال و ایجاد فضای کسب و کار.

9-  پیگیری جدی تا حصول نتیجه طرح های کلان راه آهن اسلام اباد و همچنین طرح گلخانه و پتروشیمی در جهت رشد و توسعه شهرستان.

10-  ایجاد فضای با نشاط توسط دستگاههای فرهنگی و سایر ارگانهای مرتبط برای توسعه هنرهای هفتگانه .

11-  توسعه بنگاه های کوچک زودبازده و صنایع تبدیلی و همچنین حمایت و توسعه صنایع دستی بعنوان یکی از ظرفیت های شهرستان.

12-  این تشکیلات، کلیه مطالبات قانونی مردم و حزب را به دقت رصد می نماید و چنانچه این تشکیلات خللی در روند عملیاتی شدن خواسته های مردم مشاهده نماید بدون کم و کاست اشکالات را به استحضار مردم فهیم اسلام آباد و مسئولان کشور میرساند.

 

و من الله توفیق

شورای حزب کارگزاران سازندگی شاخه اسلام آباد غرب

نظر شما چیست ؟

نام :
نظر :