X
نام :
نظر


اخبار داغ

بیانیه حزب کارگزاران سازندگی کرمانشاه در خصوص بی احترامی به منتخب ملت ایران

در پی اقدام دور از ادب ،دشمن شاد کن و تفرقه افکن عده ای خودسر به ریاست محترم جمهوری و منتخب ملت ایران در روز وحدت ملی ، حزب کارگزاران سازندگی کرمانشاه در محکومیت چنین اقداماتی بیانیه ای به شرح زیر منتشر کرد:


بسم الله الرحمن الرحيم
اخیرا ملت شریف و شهید پرور ایران در انتخابات ریاست جمهوری؛ در امتداد مشارکت همیشگی خود در تمام تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی بار دیگر بر ضرورت حرکت کشور بر محور آرمان های امام راحل (ره) و سیاست های مقام معظم رهبری  تاکید نمودنند.

این مردم تاریخ ساز با رای به  جناب دکتر حسن روحانی ؛ یکی از مولفین انقلاب اسلامی و میراث دار مرام و اندیشه حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رحمه الله علیه ؛ در برابر هر نوع افراطی گری، خشونت ورزی و خروج از اعتدال و عقلانیت ایستادند.

رای بالفعل 24 میلیونی و بالقوه 30میلیونی آقای روحانی حجت را بر همگان تمام کرد.

اکنون در شرایطی که ملت ایران با هوشمندی یک انتخابات بزرگ را در محیط نا امن منطقه خاورمیانه پشت سرگذاشته  و از طرفی با مساله شوم تروریسم تکفیری درگیر است ،عده ای قلیل که همواره باورهای آنها با "نه بزرگ ملت ایران" مواجه شده است با توهین به منتخب مردم و مقام دوم و رسمی کشور سعی در تلخ کردن کام شیرین رای دهندگان و حاکم کردن فضای افراطی گری در کشور را دارند.

حزب کارگزاران سازندگی ایران اسلامی شاخه کرمانشاه ضمن محکومیت شدید این اقدام غیر قانونی و خلاف مصالح و امنیت ملی از قوه قضاییه می خواهد تا در سریعترین زمان ممکن به عوامل آشکار و پنهان این رخداد نفرت انگیز رسیدگی و ملت ایران را از نتایج آن آگاه سازد . 

باشد که اراده استوار مردم در حمایت از منتخب خود و رسیدگی قاطع قوه قضائیه برای همیشه ریشه چنین اقدامات ناپخته و ناسنجیده  را بکند و کشور عزیزمان در سایه تدبیر دولت دکتر حسن روحانی و راهنمایی های عالمانه مقام معظم رهبری مسیر شکوفایی خود را با توانی بیش از پیش ادامه دهد.

حزب کارگزاران سازندگی ایران اسلامی
         شاخه استان کرمانشاه

نظر شما چیست ؟

نام :
نظر :