X
نام :
نظر


اخبار داغ

حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران : توهین به آقای رییس جمهور توهین به ملت ایران است.

سخنگوی حزب کارگزاران گفت: توهین به آقای رییس جمهور توهین به ملت ایران بود.

سیدحسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ایران، در مصاحبه با سایت کارگزاران، درباره شعارهای توهین‌آمیز چند تن از شرکت‌کنندگان راهپیمایی روز قدس گفت: این اقدام توسط کسانی انجام گرفت که ماهیت آنها شناخته شده است. توهین به آقای رییس جمهور توهین به ملت ایران بود. اتفاق امروز یک آزمایش خواهد بود برای مقامات قضایی و امنیتی که ببینیم که با کسانی که وحدت جامعه را در روز قدس که یک روز انقلابی و ملی برای ملت ایران است چه برخوردی خواهد شد.

مرعشی ادامه داد: اتفاق امروز علاوه بر این که توهین به رییس جمهور و مردم بود توهین به نظام و توهین به شورای نگهبان هم بود. شورای نگهبان آقای روحانی را تایید کرده و بیست و چهار میلیون نفر از ملت ایران هم به ایشان رای دادند. بنابراین توهین امروز هم توهین به شورای نگهبان بود هم توهین به ملت ایران.

او افزود: من امیدوارم ما یاد بگیریم که این دست فعالیت‌ها مروبط به رقابت‌های انتخاباتی است و نباید بعد از انتخابات با این اقدامات به اکثریت مردم توهین و جسارت شود. نمی شود عده‌ای که در انتخابات شکست خورده‌اند به رییس جمهور منتخب مردم ایران توهین کنند.

مرعشی همچنین در خصوص محتوای شعارهای توهین‌آمیزی که امروز خطاب به رئیس جمهور داده شد گفت: مقایسه آقای روحانی با آقای بنی‌صدر مقایسه نابه‌جایی است و شرایط ایران امروز متفاوت است.
سیدحسین مرعشی در پایان یادآور شد: من فکر می کنم که ادامه این وضعیت منافع و مصالح ملی ما رو تهدید می‌کند و جا دارد که مقامات امنیتی و قضایی با عوامل این جریانات برخورد قاطع داشته باشند.

نظر شما چیست ؟

نام :
نظر :