X
نام :
نظر


اخبار داغ

حضور مهدی نوروزی دبیراول حزب و آقای یونس محمدی دبیر شهرستان کرمانشاه در جلسه شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران

حضور مهدی نوروزی دبیراول حزب و آقای یونس محمدی دبیر شهرستان کرمانشاه در جلسه شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران

اولین جلسه شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران پس از انتخابات اخیر، امروز 22 خرداد ماه در تهران برگزار شد.

جلسه به ریاست آقای محسن هاشمی رییس شورای این حزب و منتخب اول مردم تهران درشورای شهر درساعت  16 دردفتر مرکزی حزب برگزارشد.

در ابتدای این جلسه آقای غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب، ضمن محکوم کردن حرکت تروریست ها ،به تشریح شرایط سیاسی منطقه پرداخت.

سپس آقای حسین مرعشی رییس دفتر سیاسی حزب ضمن اشاره به حماسه حضور مردم در انتخابات 29 اردبیبهشت به تحلیل سیاسی شرایط کشور بعد ازانتخابات پرداخت .

در ادامه جلسه آقای مهدی نوروزی دبیر اول حزب در استان کرمانشاه  گزارش کاملی ازفعالیت انتخاباتی حزب را ارایه داده و گفت استان کرمانشاه با وجود بالا بودن آمار بیکاری و مشکلات فراوان با رای 68درصدی به دکتر روحانی منافع ملی و  سعادت مردم ایران را برمنافع خود ترجیح داد و برای ایران با رای بالای خود دوباره آقای روحانی رابرگزیدند.

آقای نوروزی با ذکر تلاش شبانه روزی ستاد مرکزی دکتر روحانی دراستان به ریاست دکتر صحرایی و فعالیت چشمگیر انتخاباتی ستاد اصلاح طلبان ،کارگزاران ،اعتدال و توسعه ،اصولگریان معتدل وستاد مردمی و احزاب استانی ؛ به جهاد فکری و سخنوری سه استاد برجسته دانشگاه آقایان دکتر سهراب دل انگیزان ،دکترقدرت احمدیان و دکتر عبدالرضا رادفر اشاره کرد و یاددآوری کرد جایگاه علمی ،سیاسی و اجتماعی و سخنوری ایشان که فراتر از استان است دراقناع مردم درخصوص وضع موجود  بسیار موثر بوده که در نهایت مجموعه همه این فعالیت ها با همدلی همه دوستداران گفتمان اصلاح طلبی و اعتدال  باعث رای 68 درصدی مردم  به  دکترروحانی شد.

دراین جلسه آقای یونس محمدی دبیر شهرستان کرمانشاه نیز درخصوص فعالیت های بسیار تاثیر گذار دبیران و اعضای حزب در شهرستانهای استان مطالبی را بیان داشت.

در پایان حاضرین در جلسه از فعالیت حزب کارگزاران استان کرمانشاه تجلیل کرده و از فعالیت سایت اینترنتی حزب که در حال حاضر موجب دسترسی آسان علاقمندان به اطلاعات حزب در کشور است نیز قدردانی کردند.

روابط عمومی حزب کارگزاران سازندگی استان کرمانشاه
 

نظر شما چیست ؟

نام :
نظر :