X
نام :
نظر


اخبار داغ

نشست هم اندیشی اصلاح طلبان برای توسعه استان کرمانشاه به میزبانی حزب کارگزاران سازندگی برگزار شد

نشست هم اندیشی اصلاح طلبان برای توسعه استان کرمانشاه با حضور دبیران احزاب ، شخصیت ها و فعالین سیاسی اصلاح طلب و اصول گرایان معتدل ،رئیس ستاد دکتر روحانی در انتخابات اخیر و اعضای شورای استانی حزب کارگزاران و با حضور معاون و مدیرکل سیاسی استانداری و شهردار کرمانشاه و امروز سه شنبه  بیست و هفتم تیرماه به میزبانی حزب کارگزاران سازندگی برگزار شد.

این جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید شروع و در ابتدا آقای مهدی نوروزی هدف از برگزاری این نشست را وحدت و همدلی احزاب و فعالین و شخصیت های موثر اصلاح طلب در استان برشمرده و اظهار داشتند که در شرایط فعلی برای پی گیری و کاهش معضلات استان لازم است که همه فعالین سیاسی همدل و متحد شوند.
نوروزی راه برون رفت استان از مشکلات فعلی را  استفاده از همه توانمندی ها و سرمایه های موجود دانسته و اظهار داشت اگر همه علاقمندان نظام و دوستداران استان دست یاری به هم دهند میتوان بسیاری از مشکلات را از میان برداشت.

در ادامه جلسه حجه الاسلام الیاسی نیز بر وحدت و همدلی همه نیروهای استان تاکید داشته و اعلام کردند که با عقلانیت و تدبیر میتوان به جنگ مشکلات رفت.

سپس دکتر صحرایی  مسئول حوزه دانشگاهی انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه رازی و رئیس ستاد انتخابات دکتر روحانی در استان گزارش مبسوطی از فعالیت های انتخاباتی و اقدامات پس از پیروزی دکتر روحانی به منظور تبیین و اطلاع رسانی  مشکلات استان به شخصیت های موثر دولت ارائه کرده و خواستار اتحاد و همدلی همه علاقمندان به گفتمان اصلاحات و اعتدال شدند.

در ادامه مهندس آرش رضایی شهردار کرمانشاه  ضمن تحلیل شرایط فعلی کشور و استان ، گزارشی از عملکرد شهرداری کرمانشاه را در مدت ماموریت خود به حاضران ارائه نمودند و ضمن برشمردن پاره ای از مشکلات و معضلات موجود در حوزه مدیریت شهری کرمانشاه ، تاکید کرد که شهرداری نهادی غیرسیاسی و متعلق به همه مردم است و در اداره و مدیریت آن لازم است که از همه سرمایه ها و توانمندی های استان فارغ از گرایش یا دیدگاه سیاسی شان استفاده شود.

شهردار کرمانشاه پس از پاسخگویی به سوالات تعدادی از حاضران ، جلسه را ترک کردند.

در ادامه این نشست تعدادی از فعالین سیاسی و دبیران احزاب نیز نظرات و دیدگاه های خود را در خصوص توسعه استان بیان داشته و ضمن ارائه تحلیل خود بر لزوم همدلی و اتحاد همه نیروهای علاقمند به نظام  تاکید کردند.

در پایان دکتر سهراب دل انگیزان بعنوان بیانیه پایانی این نشست ،به ارائه و تبیین و تشریح محورهای توسعه همه جانبه استان  با توجه به اولویت ها و  معضلات مبتلابه استان پرداختند.

نظر شما چیست ؟

نام :
نظر :